| anonim_4396 a întrebat:

Cum este la liceu cu frecventa redusa?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este aproape ca la zi, cu deosebirea ca se fac numai jumatate din numarul de ore de la zi. In rest se dau note, oral si lucrari scrise, teze, etc.
Programul il fixeaza fiecare liceu care are aprobata o asemenea forma de invatamant, asa ca intereseaza-te la un asemenea liceu.

| express11 a răspuns:

Cred ca te duci numai la examene, cum erau inainte scolile la fara frecventa.

| alexandralovebooks a răspuns:

Este bine. Eu sunt la liceul Cronos. Este cu plata. Am ore un weekend da si unul nu. La sf de semestru trebuie sa predam niste suporturi de curs pentru fiecare materie care are exercitii de rezolvat plus teze in scris la romana si mate(depinde de profil) si online