| lapadatgeorge a întrebat:

Se mai pot elibera anexe la fisele de inscriere pentru probele de aptitudini? Am ratat prima sesiune de probe si nici fisa nu mi-am luat-o, o mai pot lua oare? sad :'(

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă doreşti să participi la PRIMA etapă de admitere în învăţământul liceal de stat, atunci NU mai poţi da probe de aptitudini :(

Dacă doreşti să participi DOAR la a 2-a etapă de admitere în învăţământul liceal de stat, atunci se mai pot obţine Anexe ale fişei de înscriere ( pentru probele de aptitudini ) în perioada aferentă - vezi "Calendarul Admiterii" de la linkul :
http://mate.info.ro/......4-2015.pdf

Toate cele bune.

| Jokyo a răspuns:

Din pacate nu...

| Ilasoaiaalex a răspuns:

Din cate stiu eu da, odata cu cei de la liceul pe profil real