| lya18 a întrebat:

Se merita sa fac controlul calitatii la Facultatea de Inginerie a produselor alimentare (USAMV Cluj )?

7 răspunsuri:
| Tyrr a răspuns:

Crede-ma in Romania daca nu ai bani sa te angajezi pe un post(dupa ce termini) ai facut degeaba...(mult succes)

| Reek54 a răspuns (pentru Tyrr):

Ai dreptate.

| lya18 explică (pentru Tyrr):

Totusi iti gasesti mai usor de munca in domenii slab platite oricum decat fara nu?

| Tyrr a răspuns (pentru lya18):

Depinde de cum te descurci pe postul respectiv(nu o sa te tina nimeni daca nu esti "productiv" pentru firma) Eu fac mtc(management turistic si comercial)...iar pana acum am lucrat numai in asa zisele sone "slab platite", dar daca esti vechi in firma si se iveste un post mai bun avand facultatea poti sa obtezi pentru acel post, iar cu putin noroc poti sa il si ocupi! (mult succes!)

| lya18 explică (pentru Tyrr):

Nu stii daca am intrat la taxa pot sa mi depun cerere pentru loc la camin?

| Tyrr a răspuns (pentru lya18):

Da cum sa nu!

| Tyrr a răspuns (pentru lya18):

Te duci la facultate/ specializarea pe care o urmezi si le zici ca vrei sa te cazezi la camin...or sa iti dea un formular de completat(il completezi o depui) si cand or sa se faca repartizarile or sa te sune! mult succes!