| nobody05 a întrebat:

Se pot descarca carti de pe SCRIBD? Sau stiti cumva alte site-uri unde as putea gasi carti electronice.Momentan ma intereseaza ceva despre gramatica de baza a limbii romane.

Răspuns Câştigător
| emmyl a răspuns:

Uite aici cel mai bun site cu cărți în română, descărcare gratuită, nu trebuie să-ți faci cont:
http://www.cartiaz.ro/index.php?option=cat&id=0&pag=1&var=all
Link-ul e direct pe cărți de lingvistică. Dacă vrei mai multe poate mai vorbim.
Succes!

3 răspunsuri:
| Prapacea a răspuns:

Va trebui să-ti faci un cont pe SCRIBD și să uploadezi o carte, un document, și vei avea 24 de ore de download gratuit

| LadyAdda a răspuns:

Da se pot descarca de pe scribd.

| 0rlando a răspuns (pentru LadyAdda):

Dar costă.