| lavinia_7072 a întrebat:

Se studiaza matematica la facultatea de Stiinte Politice? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Nu.nu are nici cea mai mica legatura cu Stiintele politice. Daca vrei sa faci mate la facultate, multa, incearca la Mate info in Bucuresti, Politehnica, Ase-cibernetica. orice altceva.ETTI-Facultatea de Electronică, Telecomunicaţii şi Tehnologia Informaţiei

| consp1r4cy a răspuns:

NU! Cel putin la SNSPA in Bucuresti nu se studiaza! pentru a te lamuri si tu poti intra pe site-ul lor si dai la "programe de studiu"... http://www.politice.ro/programe/stiinte-politice-0