| ExpertMen a întrebat:

As vrea si eu cateva pareri despre Facultatea de Stiinte Politice din Bucuresti de la cei care studiaza si de la cei care au studiat aici.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce iti pot spune este ca dupa ce o termini, nu ai nicio meserie.

| Curious2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact, eu as fi vrut să mă inscriu la "Stiinte politice ", dar din pacate, nu iti ofera nici o meserie/specializare, dupa absolvire.

2 răspunsuri:
| Alfa_Miopu_1975 a răspuns:

Produse cosmetice profesionale gasiti pe pagina de Fb Levissime Romania sau www.levissime.tk