| 9999999999 a întrebat:

Sint in clasa a 10 a si vreau sa ma transfer la liceul mihail sadoveanu din pascani se poate? mentionez ca sint din bucuresti

Răspuns Câştigător
| ioana1704 a răspuns:

Daca ai un motiv bineintemeiat se poate : sch de domiciliu, apropiere de casa, transf parintilor in alta localitate, ceva din astea

4 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Daca au locuri disponibile cei din pascani, te poti muta.

In functie de profilul la care esti acum si cel la care vrei sa dai, vei da (sau nu) diferente. Succes

| JeSuisElle a răspuns:

Eu cred ca as trebui sa inchei mai intai acest semestru si ai putea semestrul 2 sa te muti.

| CelMaiBlogger a răspuns:

Bineinteles ca se poate, trebuie sa iti depui dosarul la ei, dar stiam ca merge doar intre semestre sau in vacanta.Mult noroc

| 9999999999 explică:

Sint la liceu in bucuresti in cl a 10 a si vreau sa ma mut la pascani jud iasi si profilul meu se potriveste cu liceul mihail sadoveanu pot sa ma transfer acolo si cum?