| Deiiu26 a întrebat:

Spuneti-mi si mie care sunt toate profilele si cu ce medie se intra la liceul ecaterina teodoroiu din targu-jiu sau dati-mi un site. plizzz.mersi.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Colegiul respectiv are atat pofil real cat si uman ci specializarile : matematica-informatica, stiinte ale naturii si filologie --- vezi aici, in josul paginii : http://www.admitereliceu.ro/school/show/id/21003

2 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ai intra la ei pe site si ai lua un numar de telefon al scolii.ei te-ar lamuri cel mai bine

| Deiiu26 explică:

De fapt as vrea mai mult o lista cu profilele si medile de admitere. De exemplu:
profilul x - real sau uman - media de admitere x
adica
mate-info - real - media de admitere 8.50(cred)