| drivere a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce pot deveni(adica ce meserii pot sa-mi aleg) daca urmez o facultate de informatica?

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Daca urmezi cursurile facultatii de informatica poti deveni specialist IT (programator, inginer de sistem, informatician, designer web, etc).

2 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Miner

| FlorinTia a răspuns:

Programator software prin care sa iti expui imaginatia creativa.sigur ai imaginatie.programator este o meserie cautata.e greu dar totul se invata.nimeni nu s-a nascut invatat.asta e ideea ce ti-o sugerez.mai adaugi si placere si iasa sigur. facad ceea ce iti place, este mai interesant sa descoperi lucruri noi.mult succes