| Patry908 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog ce culegere de engleza de exercitii pentru clasa a 9-a ar fi mai buna. As vrea ca cei care folosesc o astfel de culegere (deci sa stiti si voi despre ce e vorba...) sa imi raspunda si sa imi spuneti va rog daca e cat de cat mai complexa acea culegere (daca are exercitii care sa cuprinda toata gramatica si tot ce trebuie sa stiu la nivel de clasa a 9-a). Faza e ca vreau sa imi dau seama ce culegere e mai buna deci nu stiu cat de mult m-ar ajuta daca pur si simplu mi-ati raspunde printr-un link big grin

1 răspuns:
| Omulinvizibil a răspuns:

De ce nu incerci in prima faza sa lucrezi dupa manualul de la clasa? Eu am lucrat dupa manualul Gold rosu care avea si un cd pentru exercitiile audio.