| Daria a întrebat:

Spuneti-mi va rog cat valoreaza 300 de dolari? In lei romanesti.

Răspuns Câştigător
| missouri a răspuns:

Pai un dolar e aprox. 3 lei.
Deci 3 * 300 = 900 lei adica 9 milioane.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Face 949, 32 lei la cursul de referinta al BNR valabil astazi, de 3, 1644 lei/dolar SUA. Trebuie sa tii cont ca acesta nu este un curs de vanzare/ cumparare. La cumparare vei plati mai mult iar la vanzare vei primi mai putin, depinde de fiecare banca/casa de schimb valutar, fiecare isi fixeaza cursul propriu de vanzare si cumparare. Numai bine!

| Tiberius a răspuns:

Aproximativ 950 ron ( 9 mil jumate lei vechi)la cursul de astazi.

| Kira9747 a răspuns:

300 USD=949. 32 Ron (fara TVA)=1177. 16 RON (cu tva)=227. 84 RON (tva 24%)
Funda?:d

| hinaty♫ a răspuns:

945 lei(mai exact 945, 450648 lei)

fundita te rog mult?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

973, 44 lei

| jstRadu a răspuns:

949. 32 http://www.cursbnr.ro/ daca vrei sa stii intr-o anumita zi;)

succes