| drivere a întrebat:

Spuntimi si mie e buna culegerea Matematica Evaluare Nationala, editura paralela 45 pentru a ma pregati pentru examenul national din 2011 la matematica?

Răspuns Câştigător
| Tera a răspuns:

O am si eu si fac teste din eu, testele sunt structurate pe 3 parti ca evaluarea, exercitile sunt si mai grele si mai usoare in consecinta dupa parerea mea e buna.

5 răspunsuri:
| NobleHeart a răspuns:

Dupa parerea mea este buna...si eu sunt tot in clasa a VIII-awinking

| αηιтα a răspuns:

Da este foarte buna si eu am o culegere ca aceasta ...dar sunt exerciti foarte grele.

| αηιтα a răspuns:

Da este foarte buna si eu am o culegere ca aceasta...dar sunt exerciti foarte grele.

| anutza97 a răspuns:

Da e buna eu dupa aceea lucrez... daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711