| Octavian199 a întrebat:

Stiati ca Budismul a fost inventat in India?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Stiai ca el e vazut ca un demon in hinduism

| Octavian199 explică (pentru RAY):

Se poate.

| RAY a răspuns (pentru Octavian199):

Nu se poate, verifica, vezi daca e adv, asta inseamna gandire critica

| Octavian199 explică (pentru RAY):

Ia uite ce tampenii am gasit https://www.caleacrestina.ro/.......Crestinii vorbesc =))

| RAY a răspuns (pentru Octavian199):

Trebuie sa treci totul prin filtru gandiri critice,traim in ultima tara din lume,plina de tampiti,prosti,retardati, dar nu asta sa fi ignorant, traim intr o tara unde femeile vor sa fie facute obiecte sexuale, produse de consum, o tara de care mi scarba

https://www.youtube.com/watch?v=5Zkrw7MQx5g&list=RDtkWpgHKAczk&index=4

| RAY a răspuns (pentru Octavian199):

Cred ca o sa ma apuc de bloging sau vloging unde sa imi exprim gandirea, ce spui?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Multumim de informatie...

| Iote a răspuns:

Stim ca Budismul este o religie ce isi are radacinile in India antica si s-a raspandit cam in toata zona asiatica. Nu "a fost inventat".

| Octavian199 explică (pentru Iote):

Ce inseamna 'radacina' pentru tine?

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

No ***, Sherlock...