| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva ce subiecte ne vor da la evaluarea nationala?

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Nu le poti vedea inainte de examen.

| Dildau a răspuns:

Subiectele se deschid la ora 9:00 luni si miercuri... Nimeni n-are de unde sa stie ce subiecte vor fi, doar cei care le-au facut.

| fevrier a răspuns:

Pe www.edu.ro s-au afişat modele de examen şi pe lângă asta, programa care cuprinde tot ceea ce trebuie să înveţi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu le stiu si ce se va da anul viitor smug...Glumeam.subiectele sunt secrete si trebuie sa invatam tot...

| FallenDude a răspuns:

Le vei vedea luniwinking si eu de asemenea ...si miercuri! Pana atunci poti incerca sa faci Evaluarea de anul trecut sau diferite teste ajutatoare...