| Bloo2 a întrebat:

Stie cineva bine franceza si ma poate ajuta si pe mine cu traducerea a catorva fraze din romana in franceza? Google translate nu a dat rezultate prea bune asa ca apelez la voi. Astept raspuns. Mersi.

Răspuns Câştigător
| Sperman a răspuns:

Daaa, da-mi un mesaj cu textul tau si o sa ti-l traduc. Studiez in Paris de 5 ani, deci stai linistit ca stiu franceza foarte bine. Astept mesajul tau.
Pa-pa!

4 răspunsuri:
| taniushka a răspuns:

Stiu eu franceza binishor.nu ma laud dar ma deskurk

| anutza97 a răspuns:

Da sunt incepatoare sa zic asa sunt a 8 a si fac dintra 5 a franceza cred ca m as descurca depinde ce vrei sa ti traduc spune... daca nu te der dai si u un click aici http://fripta.com/pag.php?user=anutza9711

| maya_1225 a răspuns:

Eu

| romeo29 a răspuns:

Zii ce vrei?