| ionutpraf a întrebat:

Stie cineva cam ce medii de intrare au fost in anii trecuti la facultatea de inginerie electrica din Iasi?

Răspuns Câştigător
| Ududec_Constantin_1998 a răspuns:

Medii mici, chiar foarte mici! Nu a fost deloc concurenta... imi aduc aminte ca erau medii de 6, 2 la buget... Dupa mi-a parut rau ca nu am depus si eu un dosar acolo ( am depus doar la Cluj, unde concurenta era foarte mare ), stateam cu morcovu' in fund sa prind un loc la buget. Ce medie ai in bac?happy

2 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

7.36 la buget, 6, 31 la taxa

| Anon31241212 a răspuns:

6,31 buget si 5, 09 taxa