| babzibazatu a întrebat:

Stie cineva cand se desfasoara olimpiada judeteana de matematica din judetul Cluj? (clasele IX-XII).

2 răspunsuri:
| Bemineever a răspuns:

Eu stiam ca e p-e 3Martie2012winkingE odata cu aia la romana,engleza,franceza,istorie, fizica, chimie

| babzibazatu explică (pentru Bemineever):

Intrebam ca mai am judeteana la info (pe 3) si la logica (pe 10), si macar sa stiu sa nu ma duc... Si problema e ca pe maine am o gramada de probleme la mate pentru olimpiada, si daca nu ma mai duc, sa stiu sa nu ma mai chinui sa le fac.