| AalaBalaPortocalaa a întrebat:

Stie cineva cand si unde este targul de licee din Bucuresti? Sau daca a fost?

Răspuns Câştigător
| AnaMariaGr a răspuns:

Anul trecut cand eram eu a8-a a fost la Palaul National al Copiilor. Nu cred ca a fost pentru ca voua oricum va va da brosura cu licee prin mai... Deci stai linisti-ta! :* Si te astept in Hașdeu smug daca ai medie marelaughing

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Elevii care termină în această vară clasa a VIII-a pot afla ce oferă liceele şi şcolile profesionale din Bucureşti, în cadrul Târgului de Ofertă Educaţională, care se deschide, la Palatul Copiilor.

Astfel, toate liceele şi şcolile de arte şi meserii bucureştene vor avea standuri în care vor prezenta numărul de locuri pentru clasa a IX-a, materiile studiate, limbile străine predate, profesorii renumiţi, „de gaşcă" sau mai severi. De asemenea, şcolarii vor putea sta de vorbă şi cu colegii lor mai mari. Târgul va fi deschis până pe 25 mai.

| Latinmoon a răspuns:

Anul trecut a fost la Palatul Copiilor, se organiza dupa vacanta.
Good luck! :* love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici,
http://www.evz.ro/detalii/stiri/targul-liceelor-din-capitala-804422.html
Te pup!

| vampir004 a răspuns:

Mi se pare ca a fost