| Biu_7672 a întrebat:

Cand e targul de licee ( oferta educationala ) din Bucuresti si unde? big grin multumesc

3 răspunsuri:
| UNHleaSHD a răspuns:

A fost ieri si mai e si azi. Incepe la ora 10.

| Aimée34 a răspuns:

Targul de licee e sigur maine, 18 mai la Palatul Copiilor.Stiu sigur pentru ca cativa dintre colegii mei vor reprezenta liceul meu.......se tine de dimineata pana dupa-amiaza.mai bine te duci dupa-amiaza, dupa ce vin toti reprezentantii liceelor.
Sper ca ti-am fost de ajutor! Mult succes cu alegerea liceului(daca de asta ai vrut sa stii de targ)!

| Maria_Daiana_1997 a răspuns:

Se tine la sala palatului, dar vreau si eu sa stiu pana cand dureaza?