| Razbunatorul a întrebat:

Stie cineva ce contine un test psihologic pentru armata si cum arata unul?

3 răspunsuri:
| Horologer a răspuns:

Salut.Testele psihologice sunt usoare, oricine le poate trece daca e un om normal, parerea mea.Nu trebuie sa te pregatesti la asa ceva, totul o sa vina de la sine.Succes!

| FMC a răspuns:

Cred ca e similar celui dat la recrutare, daca ai prins cand faceau toti la 18 ani. Sau cu cel dat pentru carnetul de conducere.

| Adriana2805 a răspuns:

Buna, nu trebuie sa îți faci griji pentru acest test ar trebui sa fie ultimul la care sa îți stea mintea. Tu sa ai încredere in tine si sa îți ți mintea limpede asta este cel mai important psihologia tine de logica iar logica clar vine din creier succes