| Maka_9366 a întrebat:

Stie cineva ce este necesar pentru inscrierea la Evaluarea Nationala de la clasa a 8a?

2 răspunsuri:
| Lory_8891 a răspuns:

Un dosar in care sa pui Copie dupa Buletin, daca nu copie dupa certificatul de nastere, la scoala diriginta sau dirigintele iti va da un fel de cerere pe care o sa o completezi. Copia dupa buletin va ramane la secretariat pentru Dosarul persoan ( ila pentru liceu ). Sper ca te-am fost te folos.Pwpici:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este necesara copia de la buletin si de la certificatul de nastere si sa le ai si originalele la tine bafta la examene! funda?hee heekiss