| costel121 a întrebat:

Sunt nevoie de acte pentru inscrierea la Evaluarea nationala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, trebuie doar sa ai un act de identitate la tine pentru a te putea legitima, e doar ceva formalwinking

3 răspunsuri:
| Nataliaa25 a răspuns:

In ce consta inscrierea la Evaluarea Nationala? Trebuie sa punem optiunile pentru liceu? Ce trebuie sa facem mai exact? Va rog frumos raspundeti-mi si mie laughing

| costel121 explică (pentru Nataliaa25):

Inscrierea pentru examen... optiunile se pun dupa examen. dupa ce vin rezultatele

| Nataliaa25 a răspuns:

Mulțumesc frumos :* happy