| sexycutza a întrebat:

Stie cineva ce inseamna HYPE sau inseamna ceva HYPE in engleza?

Răspuns Câştigător
| DoamnaGărgă a răspuns:

Hype.nu inseamna nimic.
Poate hope -speranta

5 răspunsuri:
| DoamnaGărgă a răspuns:

Nu inseamna nimic happy
Poate hope. - sperantahee hee

| cadilica a răspuns:

O varianta este ca e ca de exemplu emo sau got ceva ce tine personalitate doar ca opteaza pentru pace stilul vestimentar este lejer si e mereu linistita persoanastiu ca asta insemna, cred

| postcolor14 a răspuns:

Nu inseamna nimic

| Auntriq a răspuns:

Da are doar ca mai 5multe sensuri, evident ca nu le stiu pe toate dar uite aici cateva

Hype-atunci cand spui "I have a super hype!"aici cuvantul HYPE are sensul de STARE practic->(am o stare super buna!) Cam asta inseamna?

Sau mai este un sens

Atunci cand faci reclama la un produs si pe urma reclamei tale acel produs devine viral/cumparat multe persoane

Sper ca te-am ajutat!