| djhateme a întrebat:

Stie cineva ceva de variantele de la bacalaureat de anul acesta probele scrise.Multumesc

Răspuns Câştigător
| greenish a răspuns:

EUSIATIT nu inteleg raspunsul tau la aceasta intrebare.omul a intrebat daca are cineva variantele.care este problema? nu are voie nimeni sa cunoasca variantele la bac? pentru informatia ta, sunt rare cazurile cand cineva chiar mai invata intr-adevar totul.si chiar de ar sti totul, tot le mai scapa ceva happy

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Da sunt vreo 150 de variante le gasesti in manualele din cei 4 ani de liceu hai la munca /caci pretentii aveti toti acesti ABSOLVENTI si nu e mare lucru de capul vostru mina pe carte

| greenish a răspuns:

La tarabe sunt cartile big grin