| Seby91 a întrebat:

In cazul in care nu iei nota de trecere la un obiect din cadrul examenului de bacalaureat 2010! anul urmator repeti toate problele scrise ca de probele de copetente se stie sigur ca ar urma sa le repeti?

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Nu iei nota de trecere mai ai o sansa la toamna, nu iei nici atunci, atunci la anul, si nu, nu trebuie sa repeti competentele (la anul bacalaureatul va fi in acelasi mod), la ce nu iei? laughing la mate? laughing

2 răspunsuri:
| Seby91 explică:

Am luat la toatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai doar la ce ai picat.Alelate se considera trecute.