| iuliana13HA a întrebat:

Stie cineva cum e olimpiada la engleza pentru clasa a 8-a; 2011?

Răspuns Câştigător
| BGratziela a răspuns:

Nu este foarte grea, o sa iti dea prima parte grila, si la sfarsit o sa iti dea un text pe care trebuie sa il citesti cu atentie apoi sub text vor fi niste intrebari legate de acel text! Sper ca te-am ajutat love struck, Fundă :*?

2 răspunsuri:
| eclipsegirl31 a răspuns:

Pe 2 aprilie.

| iuliana13HA explică:

@ BGratziela

Ai dat olimpiada la engleza?
Stiu ca dupa o zi dupa ce am dat olimpiada la civica am gasit tema pe TPU si era scrisa de cateva saptamani... laughing
Ziceam ca stiti subiectele tongue
Oricum, daca e cum ai spus tu, e foarte usor!