| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva ce trebuie sa faci ca sa ajungi la olimpiada judeteana de engleza? Se ia cel mai bun de pe clasa de la olimpiada locala, sau cei care au trecut de un anumit punctaj? funda:-)

5 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Invata temeinic.

| Sergiu1996 a răspuns:

Sa inveti...

| elenaelida a răspuns:

Eu am facut olimpiada asta de engleza si am fost castigatoare. trebuie sa ai 80 de puncte, daca iei de ex 80 de puncte mereu treci de toate etapele in finala ai nevoie de 95 de puncte

| MadRaven a răspuns (pentru elenaelida):

Deci daca la faza locala am 80 din 100, trec la faza judeteana?

| elenaelida a răspuns (pentru MadRaven):

Da si eu am trecut.