| gabycryst a întrebat:

Stie cineva cum este la facultatea de drept de la universitatea petre andrei iasi? si sa imi spuneti si mie care a fost ultima medie la buget, taxa... daca se poate dati add la gabytzu092 sa discutam.multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| fluturas2 a răspuns:

Facultatea de drept este buna, despre taxa de buget srie aici http://www.drept.unibuc.ro/

| gabycryst explică:

Eu am intrebat despre universitatea petre andrei iasi, nu despre univ. bucuresti!

| irox a răspuns:

Facultatea de drept de la Petre Andrei este cea mai buna din Iasi dupa fac. de drept de la A.I.Cuza, profesorii sunt profesionisti recunoscuti, ai conditii moderne de studiu dar taxele sunt cam piperate.

| irox a răspuns:

Fac. de drept de la Petre Andrei este foarte ok, profesorii sunt profesionisti recunoscuti, conditiile de studiu sunt moderne dar taxele sunt cam piperate.