| Alpha27 a întrebat:

Stie cineva cum poti deveni mason in Romania?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Citeste aici.
https://www.mlnar.ro/cum-devin-mason

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru darrio2007):

Cam greu, el cauta sa pice para malaiata. Pile, avantaje, ceva cit mai usor si cit mai banos. happy

| darrio2007 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu are de castigat mai nimic.

10 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Să înțeleg că nu ai reușit să devii mercenar Blackwater?

| Dismally a răspuns:

Da, o sa primesti o invitatie cand vor considera ei ca prezinti interes.

| wildthing a răspuns:

Nu ca as fi vreun cunoscator, dar din ce am mai auzit si eu, nu e ca si cum ti-ai depune undeva candidatura ca sa devii mason, ci te cauta ei in momentul in care te evidentiezi in vreun domeniu si considera ca poti fi folositor cauzei lor...care-o mai fi si aia. happy

| darrio2007 a răspuns (pentru wildthing):

De ce mi-ai dat nefolositor? Ca tu nu l-ai lamurit deloc.

| wildthing a răspuns (pentru darrio2007):

Nici macar nu ti-am deschis link-ul...dar pot sa iti spun ca daca nu cumva esti mason, poti doar sa presupui ce se intampla acolo, pentru ca sunt extrem de secretosi. Daca apar informatii pentru cei din exterior, nu exista certitudinea ca sunt reale, astfel orice ar fi scris in articolul la care ducea link-ul tau, cu siguranta nu-l lamurea.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru darrio2007):

Un ignorant retard tipic. In 15 secunde se lamurea ca linkul ala de la tine chiar e util...

| darrio2007 a răspuns (pentru wildthing):

El a intrebat, eu i-am raspuns cu ce am gasit. Un mason nu i-ar fi raspuns deloc.

Deschizi google, si scrii Mason popa, intra pe primul link, scoleaza pana la final, gasesti link-ul pe care scrie ~cvgbhnj~ apoi iti va aparea un sondaj, apesi F6, atunci completezi sondajul, iar peste 573, 4 zile vei primi pe mail raspuns daca intri, raspunsul va fi ~ blunt~, atuncea pui in apa o bucata de hartie pe care ai scris ~blunt~ si la noapte o bei, iar ziua urmatoare te gasesti alaturi de masonul 13. UwU, te pup jos, succes.