| onemaninsane a întrebat:

Stie cineva cum trebuie sa arhivez un fisier, dar atunci cand trebuie sa il dezarhivez sa imi ceara parola? Mai preci, vreau sa va intreb, cum trebuie sa arhivez un fisier si sa ii pun parola la arhiva creata?

Răspuns Câştigător
| RooN a răspuns:

Uite asa pui parolahappy Lansezi WinRAR > selectezi fisierele de arhivat > dai Add > apare fereastra Archive name and parameetrs > advanced > set passwordwinking bafta

3 răspunsuri:
| mrsolo a răspuns:

Dai sa faci arhiva dupa care dai la advenced si dai la set password happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat dar zice nu poate fi modificatalaughing si nu are nicio parola fraieriilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Selecteaza fisierele dorite.
2. Apasa click dreapta.3.Selecteaza Send thiroCompressed (zipped) folder.
4.Asteapta ca arhiva sa fie creata.