| dorianwitchling a întrebat:

Stie cineva daca avem "thrift stores" de carti in Bucuresti? Incerc sa gasesc o editie de carti cu coperti vechi de cateva luni.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Incearca anticariate, targuri de vechituri sau grupuri dedicate pentru vanzari second hand.

https://www.facebook.com/groups/1405404539735049/

| BiblioCat a răspuns:

Pe lângă ce a zis dullcat, vezi că sunt și anticariate online cu promoții cu livrare gratuită. Îi poți contacta pe cei de acolo să vezi dacă au în stoc cartea ta, sau dacă pot face rost de ea.