| DrunkenIrish a întrebat:

Stie cineva daca la Bac la romana se da si relatia dintre 2 personaje la profilul REAL? Stiu clar ca la uman este, dar in rest nu.Raspundeti doar daca stiti.

3 răspunsuri:
| JaneEyer a răspuns:

Este în programă şi la real, însă se preferă caracterizarea unui personaj sau tema şi viziunea despre lume.

| Elena9328 a răspuns:

Da. Se da

| LadyKanae a răspuns:

Se gaseste in programa, dar nu a venit de foarte mult timp. De regula se dau particularitatile textului / tema si viziunea / caracterizarea personajului.