| little0apple a întrebat:

Stie cineva daca se mai fac ore miercuri in ilfov?

6 răspunsuri:
| MariaO a răspuns:

Desi se scrie ca nu se fac ore nici miercuri, cea mai sigura solutie este sa ai un telefon la secretariatul institutiei unde inveti. Acolo este mereu cineva si cu siguranta ti se va raspunde.

| Mitsuri10 a răspuns:

Pai au anuntat la stiri ca nu se fac de luni pana miercuri inclusiv. Sper ca te-am ajutatwinking.

| stupid002movie a răspuns:

Buna:*nu.din cate stiu eu nu se fac ore nicaieri

| Oriflame2000 a răspuns:

Buna,nu se fac ore pana miercuri(inclusiv)de joi vom incepe sa mergem din nou la scoala! Byee!

| knightlexy a răspuns:

Nu se fac ore

| SkyLord a răspuns:

In Botosani stiu ca nu se fac ore o saptamana. dar in Suceava si in alte si in alte judete nu in mare parte...