| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Stie cineva de ce sunt refuzate intrebarile legate de licee? Adica majoritatea sunt refuzate. Mie mi-au fost refuzatestraight face De ce? Cine ma lamureste:dbatting eyelashes? funditalove struck

7 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Nici un liceu nu da multe informatii despre anumitul liceu. Multi cred ca dupa ce citesti ce este in liceu, cu ce este dotat, ce fel de profesori sunt si ce materii no sa le mai placa "copiilor" care vin sa "studieze" in urmatorii ani.Nu vrea nimeni sai sperie pe bietii copii sau sai terorizeze din primele zile de scoala. O sa fie bine chiar daca nu o sa-ti prea placa.happy fundita?happy

| Catalion a răspuns:

Poate pentru ca ai incercat sa-ti rezolvi temele pe site.

| Catalion a răspuns:

Aha, deci a fost vorba de ID-uri. De aceea ti-au fost refuzate.

| Catalion a răspuns:

Iti recomand sa faci o reclamatie prin intermediul CONTACT, din dreapta sus.

| Alexandraaaaa2696 explică:

Nu! Nu am incercat sa-mi rezolv, temele pe site.Am intrebat cine mai este in acel liceu, si daca vor sa-mi dea id-urile lor.winking

| Alexandraaaaa2696 explică:

Deci, am vazut muuulte intrebari in care cer si id-ul si au fost acceptate dar la mine nu.

| Alexandraaaaa2696 explică:

Anda citeste ce am zis mai joswinking nu am intrebat de liceu adica cum e liceu sau nu stiu ce.Doar cine e in liceu respectiv si daca vor sa-mi dea id-urile lor! Aceasta intrebare a mea v-a cam derutat si ati inteles gresit!