| 12345Anonim a întrebat:

Stie cineva de la cate puncte poti merge la etapa judeteana a olimpiadei de romana din 25.01. 2014? Am luat 105 puncte.Merg mai departe? Ce credeti?

7 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Candidaţii care au obţinut cel putin 100 de puncte sunt calificati la etapa judeţeană.

sursa:

Georgeta Popescu spune:
25/01/2014 la 10:33 pm

in link ceva mai jos:

http://isj.gj.edu.ro/......atura-rom/

Deci :-bd

| Kriss96 a răspuns:

Mergi sigur. Eu am 103 si mi-a confirmat profa mea ca merg mai departe.

| MyGoodLife a răspuns:

Sigur mergi, eu la olimpiada de mate am trecut de faza pe scoala cu 18 puncte din 48 puncte rolling on the floor

| StefanVLY a răspuns:

105 puncte? Mergi sigur! big grin

| Gatsby a răspuns:

Da, trebuie sa ai peste 100 de puncte si mergi mai departe. eu am luat 93 si nu am mers sad

| meryy11 a răspuns:

O sa mergi mai departe...

| xTheLittleMe a răspuns:

Normal ca mergi, ai peste 100 de puncte, si eu sunt la olimpiada aia happy