| vlandra a întrebat:

Stie cineva engleza bine sa ma ajute si pe mine cu ceva? funda si vot

Răspuns Câştigător
| bebicuts a răspuns:

Avionu'-Deoarece iti confera siguranţă, eficienţă, rapiditate şi confort.Vezi peisaje uimitoare(nori pufosi,munti,oceane)

The airplane-Because is giving you safety,efficiency, rapidity and comfort.You can see amazing scenerys/landscapes(fluffy clouds, mountains, oceans!
Nu e grea engleza, trebuie sa aiba cine sa te invete!

4 răspunsuri:
| bebicuts a răspuns:

Daca spui si cu ce, poate te ajut!

| DemetraAlexandra a răspuns:

Ok.dar la ce?happy

| vlandra explică:

Trebuie sa fac un text despre mijlocul preferat de transport si chiar nu stiu ce sa scriu

| vlandra explică (pentru bebicuts):

Multumesc pentru sfat, o sa ma straduiesc sa invat si eu cat pot:d

| bebicuts a răspuns (pentru vlandra):

Avionu'-Deoarece iti confera siguranţă, eficienţă, rapiditate şi confort.Vezi peisaje uimitoare(nori pufosi,munti,oceane)

The airplane-Because is giving you safety,efficiency, rapidity and comfort.You can see amazing scenerys/landscapes(fluffy clouds, mountains, oceans!
Nu e grea engleza, trebuie sa aiba cine sa te invete!