| dyanna0609 a întrebat:

Stie cineva niste experimente cu materiale obisnuite? Sau daca aveti cartea "365 de experimente stiintifice pentru copii"? Puteti sa ma ajutati cu vreo doua experimente? mersi anticipat, dau funditalove strucklove struck

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Depinde la ce fel de experimente te referi. Din ce domeniu, mai exact? Experimente se fac la fizica, chimie, biologie. Da mai multe detalii pentru a putea sa te ajutam. Cu prietenie!

| dyanna0609 explică:

De fizica sau chimie dar sa fie cu materiale simple

| Ana_9389 a răspuns:

Scz ca vb urat dar 'ce in puii mei e fundita aia?"

| Histan a răspuns:

Incearca pe siteul asta http://help-full.blogspot.com/......C5%A3ifice singura problema e ca e la inceput, oricum o sa mai apara experimente.