| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva o injuratura pe limba rusa?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mult succes!

| ValentinCN a răspuns:

Injuraturi sunt multe, de la simple la complexe, deoarece in limba rusa sunt extrem de multe combinatii respective.
Cea mai cunoscuta in Romania cred ca e p.o.h.u.i. care semnifica ma doare in ***.
Iata diferenta dintre limba rusa si romana in MOldova - http://drept-md.com/moldova-news-in-limba-romana-sau-limba-rusa/

| MadalinaaIoana a răspuns:

Doamne fereste! Cum puteti intreba astfel de chestii? Sunteti normali? In loc sa va intereseze scoala, sa fiti buni la invatat, va gasiti tot felul de alte preocupari.

| blueskies14 a răspuns (pentru MadalinaaIoana):

Nu mai bine intrebai pentru ce imi trebuie? happy Am timp si de scoala, stai linistita.

| MadalinaaIoana a răspuns (pentru blueskies14):

Te pomeni ca iti trebuia la scoala laughing

| blueskies14 a răspuns (pentru MadalinaaIoana):

Nu. Dar este legat de imaginatia mea. Pentru a-mi da drumul imaginatiei, scriu un fel de. povestioara, in care este vorba de o rusoaica. N-am voie sau ce? laughing

| Boss_Valentin_1964 a răspuns (pentru MadalinaaIoana):

De ce vorbesti tocmai tu despre scoala? "te pomeni" - JALNIC

| Gabbriell a răspuns:

Suka blyat big grin

| vulcanus_8334 a răspuns:

Iopt VOiu Mati/suka bleatyc

| Boldijar_Andrei_1982 a răspuns:

idi nahui

| Nemes_Cezar_1977 a răspuns:

Ba eu stiu una P.O.H.U.I/E CA SI CUM AI ZICE LA RADIO MA dOARE IN P...

| teodor1983 a răspuns:

Sugi samy