| whitefenix a întrebat:

Stie cineva un site. unde as putea invata engleza pur audio.

5 răspunsuri:
| cristianfrunza a răspuns:

Http://engleza.biz/ aici ai tot ce iti trebuie!

| VictorL a răspuns:

Http://translate.google.com/ (funda)? aici e tott ce iti trebuie daca vrei traduci in ce limba vrei tu si apasa jos este un bifat si o decea ascultati tu scrie cuvintul si apasa ascultati...

| Cristian969 a răspuns:

Ştii engleza pe care vrei so inveti, este redata chiar pe you toube :). http://www.youtube.com/watch?v=h8oVLNejVHE.De pe acest linq a invatat şi matuşa mea, trebuia se plece in anglia la sotul ei şi nu stia engleza, a cautat metode de a invata, şi a gasit uite asta.-* sa stii ca ii foarte uşor.primele lectii is pentru incepatori, uite o sa-ti placa, inarmeazate cu mixul şi caietul şi spor la munca; daca ii folositor linq-ul meu, se poate şi o fundita :D;)

| whitefenix explică:

Am nevoie de ceva mai serios.
nivel mediu...