| Stefycs a întrebat:

Stie cineva unde exact se afla facultatea de Relatii Economice Internationale din cadrul Ase-ului? Si Management Administratie Publica? Nu stiu exact daca sunt in cladirea de la romana. Mersi anticipat! Aaa...si Administratie si Afaceri de la Unibuc...nici p-asta n-am gasit-o printre toate facultatile de la Universitate

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti aici: http://www.unibuc.ro/n/facultati/administratie-afaceri/. Cele doua nu sunt facultati ci specializari in cadrul Facultatii de Administratie si Afaceri.

2 răspunsuri:
| Stefycs explică:

Da...stiu. Dar eu vroiam sa stiu cum ajung acolo...

| Stefycs explică:

Da stiu, dar eu vroiam sa stiu unde se afla exact...si cum ajung acolo