| suddent a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi rezumatul la primele 3 capitole din Biblie(Vechiul Testament). Primul cu facerea, si urmatoarele 2.Stie cineva sa le povesteasteasca succint(scurt)? Nu am timp deloc sa citesc.

am mai pus-o odata

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa te duci la biesrica si sa inttebi un preot, daca ai curaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu e urgent, pana diseara(24 sept.) le ai pe
http://lecturirecenzate.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-am scris doua din cele trei capitole. Aseara erau pe site. Tu le-ai citit? Azi o sa public in continuare. Intra pe lecturirecenzate.ro.