| MyNameIsEarl a întrebat:

Stie cineva unde se vor tine examenele nationale anul acesta? ca inca nu am aflat nimic... cine stie primeste FUNDAAA :X

Răspuns Câştigător
| Zippy a răspuns:

Si eu dau, dar si eu sunt putin cam bulversat.Eu dau in scoala mea, dar nu stiu daca fiecare da in scoala lui sau sunt centre de examen.Ar trebui sa te interesezi la scoala

7 răspunsuri:
| purplerainbow a răspuns:

Hey buna! Examenele nationale se vor da in fiecare scoala, adica fiecare copil va da examenele in scoala lui, dar vor fi corectate de profesori de la alte scoli!

| PinkDea a răspuns:

In Oras la tine...

| anky13 a răspuns:

Eu locuiesc in Sibiu, iar examenele se dau in scoala noastra poate asa e si la voibig grin

| Drafters a răspuns:

Pentru clasa a VII-a se tin in fiecare scoala. Cel putin asa este in Sibiu! Cred ca e la fel si in celelalte localitati.

| MyNameIsEarl explică:

Ok mersi mult happy

| Renata_9693 a răspuns:

Banuiesc ca se vor tine in scoala unde ai invatat pana acum...cel putin asa se face la minehappy

| teodor123123 a răspuns:

In scala talaughing funda acum