| gaby140 a întrebat:

Verisorul meu termina anul asta clasa a VIII-a si nu stie cand se dau examenele nationale la Lb.Romana si la Matematica. Imi puteti spune careva in ce data se dau, funda + vot!

Răspuns Câştigător
| coMpLeT a răspuns:

La romana pe 25 iunie iar la matematica pe 27 iunie. Funda te rog.

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Multa bafta verisorului!

| gaby140 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Multumesc din partea lui!

| gaby140 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, mi-ati fost de mare ajutor si varul meu va multumeste de asemenea! A, si mi-am tinut promisiunea!

| alexxela03 a răspuns (pentru gaby140):

Nu te-ai tinut de promisiune ai zis sa iti zicem in ce data sunt examenele i eu am raspuns mai repede decat coMpLeT si tot el a primit fundita crying

| gaby140 explică (pentru alexxela03):

Scuza-ma, dar nu am putut sa-ti dau funda tie deoarece cred ca esti un utilizator prea nou pe TPU...friends?

| alexxela03 a răspuns:

La romana in 25 IUNIE 2012
La matematica in 27 IUNIE 2012 primesc fundita si vot?