| Bloo2 a întrebat:

Stie cineva vreun site cu materia de la biologie .clasele 5 6 7... big grin vine testul predictiv si profa il trece in catalog crying

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

@bloo2: daca ar fi zis ca nu le trecea, nu ati fi invatat. daca v-a zis ca exista o posibilitate de a le trece sau ca le trece, inseamna ca v-ati invata. si noua ne-a zis la fel la romana, dar nu-mi fac griji castiu ca nu le va trece. in ceea ce priveste intrebarea ta, nu gasesti site pe net care sa contina materia claselor 5, 6, 7 deoarece exista mai multe manuale, lectii diferite, animale diferite care se studiaza la fiecare specie s. a., asa ca un site universal nu exista. in plus, voi nu ati facut toate lectiile din manual, doar unele, asadar un site pe net cu asa ceva ar fi chiar inutil, cum fiecare invata altceva. singurul loc in care mai gasesti acele lectii sunt in caietele din anii trecuti. daca nici tu nu le mai ai sau nici colegii, incearca la alte clase la care mai preda profa aia, ca poate le mai au ei si atunci te poti baza pe ce au scris ei. succes la test, sa iei nota mare! thumbs up

7 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Mergi la biblioteca din scoala ta si imprumuta/cerei bibliotecarei niste carti de biologie. E mai bine sa inveti din carte, nu prea ai sa gasesti site-uri cu biologie de scoala generala. Daca erai din liceu iti dadeam o gramada de site-uri cu genetica, ADN, ARN, enzime s. a. (cam asta o sa faci tu in liceu, suna bine, nu?winking ). Oricum, biologia din liceu este mult mai grea decat cea din generala. Mult Succes la test!

O zi faina!

Daniel.

| kh1ss a răspuns:

Nu stiu de vreun astfel de site, dar poti sa imprumuti niste carti de la colegii tai din clasele mai mici, si le tragi la xerox. happy

| videoblog a răspuns:

Cauta pe google.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Ma.Nu le trece notele in cataloglaughing...doar va sperie deci... oh go on

| Gabry a răspuns:

Inavata de pe caietele vechi sau daca le-ai aruncat cere caietele de la un coleg!

| Bloo2 explică:

Ba da. le trece big grin... unii profesori nu dar ea da. dc ar vrea sa ne sperie daca oricum nu le trece laughing?

| ProAlecks a răspuns:

Http://forum.portal.edu.ro/index.php?showtopic=110719. Eu zic mai bine sa citesti o carte;)