| Draaaaven a întrebat:

Stite cineva cu ce medie se intra la liceul sportiv emil racovita [Bucuresti] si de ce profil este acest liceu? funda.

Răspuns Câştigător
| IndescribableChild a răspuns:

Ultima media a fost 8.03. Depinde ce profil doresti

5 răspunsuri:
| IndescribableChild a răspuns:

Liceu sportiv
profil sportiv
GOOGLE IT!

| Draaaaven explică (pentru IndescribableChild):

Si cu ce medie se intra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti chiar asa de prost incat sa nu realizezi ca liceul sportiv are...profil sportiv?

| Draaaaven explică (pentru anonim_4396):

WTF, noob. ma gandeam daca mai are si alt profil in afara de cel sportiv...retardatule

| anonim_4396 a răspuns (pentru Draaaaven):

Absout, eu sunt retardat, ca tu esti proasta si nici nu stii la ce liceu vrei sa intri. Pentru tine, na, are si alt profil: zoofilie la seral, sectia parcuri si boscheti. E bine?