| ღAnaSawakoღ a întrebat:

Stiti ca va reincepe Pokemon? va rog sa ma anuntati

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Bine.

| ღAnaSawakoღ explică:

Sunt cam noua si nu stiu multe despre TPU

| ღAnaSawakoღ explică:

Mia placut foarte mult si as mai vrea sa-l mai dea.

| bd3x73r a răspuns:

Daca afli anuntama si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cauta intrebarea ta aici? Ti se pare ca este o categorie de desene animate? Pune-o la Filme&Seriale ca tot un devil e!
Invata sa te orientezi! Bine mai?winking

| WyndFTW a răspuns:

Pokemon B&W e o prostie -.- credema..toate amintirile frumaose cu pokemoni sunt cam cretine in noua generatie.ce ma sperie mai mult e Gen6 care a fost anuntat...(FTW DC AM MAI RASPUNS LA O INTREBARE DIN 2011 )

| Marshal2118 a răspuns:

Pokemon nu va mai reincepe poate black and white darsi ala ii pe la sfarsit cauta pe et episoade daca mai vr sa vezi Funda?