| DnZuuL a întrebat:

Salut..Hey imi ziceti si mie va rog cand reincepe Animeul Bleach? Si sa nu imi ziceti chestii de genu:Sa terminat nu mai apare bla bla bla..Amauzit ca apare pina la sfarsitul anului 2013 dar nu stiu exact cand. daca stiti data exacta anuntati-ma va rog.P.S: Manga a aparut deja

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai auzit prostia asta?
Da-mi un link ceva unde ar fi sigur ca apare... daca sunt doar niste fani facand un topic despre...Bleach new season nu inseamna ca apare un nou sezon. Dupa cum observi acum suntem in 24 decembrie.Deci nu prea cred.
Apropo... poate dura chiar si 3-4 ani dupa ce manga ie completa sa apara un sezon noulaughing
Nu ca nu mi-ar placea.As fi cel mai fericitbig grin