| Elena010 a întrebat:

Stiti cumva cate module se fac in clasa a XI-a la profilul protectia mediului? K nu stiu cate caiete sa imi iau pentru. astea si de care.sad funda

Răspuns Câştigător
| hahahaha a răspuns:

Buna!
Se face :Romana, Matematica, Fizica, Chimie, Biologie, Franceza, Engleza, Istorie, Geografie, Religie, Educatie fizica, T.I.C., M1(Ecologie ), M2(Investigarea speciilor), M3(Fenomene de risc ), M4 (Hazarde naturale). La bac se da : romana, mate, limba straina si o materie la alegere dintre : fizica, chimie, biologie si M-uri.
app la ce liceu inveti?

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu stiu, dar in general cred ca sunt in jur de 8.Nu-ti lua caiete de pe-acum pentru ca iti vor cere profesorii anumite tipuri de caiete. Unii prefera pe cele studentesti,altii foi albe, altii caiete mici, ori cu foaie velina.

| Elena010 explică:

Invat la un gr. sc. din Buzau.

| apaplata_7449 a răspuns:

Si eu tot la profilul protectia mediului am fost pe a 9, atunci am avut 5 module, pe a 11 poate se mai schimba dar oricum nu o sa scrietiti in prima zi asa ca atunci poti sa te interesez si sa-ti iei dupa aia caiete.