| KamaSutra a întrebat:

Stiti cumva daca maine (15.02.2012) in craiova o sa fie scolile deschise?

Răspuns Câştigător
| hris12 a răspuns:

Inspectoratl nu a zis nimic urmareste realitatea tv live daca stai la calculator si o sa vezi succes!

3 răspunsuri:
| andreeapapushika a răspuns:

Nu sunt deschise...te rog imi zici si mie cum pot sa scr o intrebare pe TPU ca nu stiu unde sa dau te rog frumos

| Fineness a răspuns (pentru andreeapapushika):

In stanga ecranului, mai sus, este o dreptunghi verde pe care scrie PUNE INTREBAREA TA AICI.Dai click pe el si gata, acolo pui intrebarea.Pentru mai multe informatii despre TPU:http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

| KamaSutra explică (pentru andreeapapushika):

Dar sunt deschise, tocmai acum m-am uitat si maine sunt toate scolile din Dolj deschise.