| alex93_7797 a întrebat:

Stiti cumva un dictionar englez-roman ( online). unde pot asculta in engleza fraza pe care am scris-o? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Http://say.expressivo.com/carmen/ e foarte bun (scriu aici pentru ca m prea multe majuscule si nu pot publica raspunsul)

6 răspunsuri:
| Monicaツ a răspuns:

Pe google translate

| WyvernSky a răspuns:

Buna

Google Translate.Da-i dinr omana in engleza apoi pe ASCULTATI.
http://translate.google.ro/#
Bafta!

| annaanne3 a răspuns:

Daa, intra pe google traslatee, tradu acolo si apoi langa propozitia faacuta o sa ai un difuzor pe care faci click si vorbeste:* funda?

| MBAAA a răspuns:

Simplu, Google Translate

| Bubbles10 a răspuns:

Google Translate